סטודיו ניר הינו סטודיו מקצועי המתמחה בהפקת מצגות לאירועים ועיבוד מוזיקלי. הסטודיו שלנו הוקם במטרה לתת מענה לכל מי שחפץ במצגת לאירוע ואינו מוכן להתפשר על עוד מצגת פשוטה וחובבנית. אנו מציעים לכם מצגת מקצועית אשר תמשוך את קהל המוזמנים שלכם ותשאיר אתכם עם חיוך ושלל מחמאות.

צוות סטודיו ניר בעל ניסיון רב בהפקת מצגות לאירועים, אשר מבוצעות בתוכנות ייחודיות מהרמה הגבוהה ביותר בהתאמה אישית לכל לקוח. מטרתנו היא להגיש לידיכם תוצר מקצועי באיכות ללא פשרות לשביעות רצונכם.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של דוגמאות לכל סוג של אירוע - בר/בת מצוה, יום הולדת, יום נישואין, חלאקה, טיולים ועוד...  

אם בחרתם להפיק אצלנו מצגת לאירוע שלכם, ניתנת לכם האפשרות להקליט את השיר שילווה את המצגת במחיר מפתיע!  איך זה עובד? 

התהליך - שלבים בהפקת המצגת:

פגישה או יצירת קשר טלפוני.

בשלב זה תספרו לנו על אופי האירוע ועל סגנון המצגת עליה חשבתם. נחליט יחדיו על אורך המצגת  ועל השירים שילוו אותה – חשוב שהשירים יתאימו לתוכן, יהיו אהובים על בעל השמחה וירגשו . כמו כן נשמח לשמוע האם תהיו מעוניינים להוסיף כיתובים שונים לאורך המצגת.

באותו מעמד נשמח לקבל את החומר שאספתם. ניתן גם להעביר את התמונות בדרכים נוספות, כמו דרך רשת האינטרנט (למי שמתקשה, אין מה לחשוש אנו נשמח להסביר ולסייע). במידה ויש תמונות המצריכות סריקה – תוכלו  לסרוק בעצמכם  או   שאנו נבצע את הסריקה בעצמינו . חשוב למספר את התמונות לפי רצף כרונולוגי. 


העברת סקיצה:

עם סיום עריכת המצגת, נעביר אותה אליכם למתן אישור. בשלב זה ניתן להעיר הערות ואנו נשמח לתקן וליישם את בקשותיכם, לשביעות רצונכם.

מסירה ללקוח:

הסרטון  נמסר לכם  ניתן להוריד את הקובץ בעזרת לינק שישלח אליכם או לקבל אותו בדיסק אונקי, או צרוב על דיסק עם הדפסה.

עוד תמצאו אצלנו:

השכרת מקרן

סריקת אלבומי תמונות

חלק משירותינו, בעידן המצלמה הדיגיטלית, התמונות שלנו נשמרות במחשב ובתקליטורים אך כמעט לכולנו יש עדיין אלבומים ישנים שתופסים מקום, מעלים אבק והתמונות דוהות ומתבלות. כדי להחיות את התמונות ולשמור אותן עבורנו ולמען הדורות הבאים, מבצעים סריקה באמצעות מכשור מיוחד ומעבירים אותן למדיה דיגיטלית נגישה ונוחה.

סריקת אלבומי תמונות יש לבצע רק עם חברה מקצועית שיש לה את הידע והמכשור המתאים לביצוע הסריקה. תחילה סורקים את התמונות לאחר מכן מבצעים חיתוך ויישור, תיקון צבעים ובהירות, כאשר לכל אלבום יש תיקייה נפרדת, לגישה נוחה. הסריקה מתבצעת בפורמטים שונים כמו: Jpg ומאפשרת שמירת התמונות במחשב ובתקליטור לגיבוי.


עיצוב אלבומים דיגיטליים 

עיצוב אלבומים לאירועים – עיצוב אלבום לכבוד בר מצווה עם תמונות של חתן השמחה בשלבים שונים בחייה, עיצוב אלבום דיגיטלי לבת מצווה, חתונה,  ברית, יום הולדת ועוד...

 עיצוב אלבומים כמתנה – אלבום דיגיטלי הוא מתנה אישית, מושקעת עם ערך רגשי רב. בן הזוג שחוגג יום הולדת ישמח לאלבום עם תמונות שלו מהילדות ועד היום, סבא וסבתא יתרגשו עד דמעות לקבל אלבום עם תמונות של הנכדים, לקרוב או חבר שחוגג יום הולדת עגול אפשר להכין אלבום עם תמונות מתקופות שונות בחייו.

עבודת שורשים – בה משלבים תמונות ישנות של המשפחה הנסרקות באיכות מעולה, מוסיפים כריכה אישית, טקסטים הומוריסטיים או מרגשים ויוצרים עבודה איכותית שתשמר לדורות הבאים.


אולפן הקלטות 

בין אם אתם רוצים להקליט טקסט/שיר שילווה את המצגת שלכם, ג'ינגל לעסק, דרשה מיוחדת ומרגשת, שיר בהפתעה, שיר בהקדשה אישית ליקירכם, הקלטת שיר לכניסה לבר/ת מצווה ועוד...
אנו בסטודיו ניר נדאג להפיק לכם הקלטה מיוחדת בעיבוד איכותי שתרגש את כל האורחים.
כל סוגי ההקלטות לכל אירוע ולכל מטרה!


עיצוב הזמנות

עיצוב הזמנה לחתונה/בר מצווה/ברית וכו'... בהתאמה אישית, את כל הפנטזיות אתם אומרים ואנחנו מעצבים כפי בקשתכם

הזמנת מלון במחירים זולים


 .